Slide 1

GoPOS Restoran Adisyon Programı

Çevrimiçi ve Çevrimdışı, Hızlı Güvenli ve Sorunsuz Tüm Cihazları Destekler. 7/24 teknik destek hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti.
Kurulum ve bakım ücreti yok.1 ay ücretsiz deneyin !

Artık modası geçmiş çözümler yok. Daha yüksek bir seviyeye atla ve GoPOS’u kullanmaya başla!

GoPOS adisyon programı restoranınızdaki her şeyin hızlı, verimli ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlayan, zengin özelliklere sahip, modern ve kullanımı kolay bir restoran Otomasyon sistemidir. Operasyonlarınızı kolaylaştırır, restoran yönetimini basitleştirir ve müşteri deneyimini geliştirir. En yeni özelliklerimizden bazılarına göz atın ve GoPOS restoran masa sipariş sistemi – Lokanta adisyon programı binlerce restoran tarafından neden kullanıldığını göreceksiniz.

GoPOS Restoran Programı

Hemen İndirip Demo Olarak Giriş Yapıp Test Edin Yada Üye Olup 1 Ay Ücretsiz Kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Restoran Programı

Restoran Otomasyon Bulut Tabanlı Uygulama Özellikler

GoPOS Adisyon Programı Masaüstü Windows 10 Online & Ofline, Web Bulut Tabanlı, Ios, Android Uygulama Özellikler . Hızlı servisi en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak için gereken tüm araçları size sağlayacaktır. GoPOS masaüstü İnternet bağlantınız mı kesildi? GoPos’la ile artık sorun değil, sipariş almaya kesintisiz devam edebilirsiniz. GoPOS restoran masa sipariş takip sistemi web bulut tabanlı altyapısı sayesinde tüm bilgilerinize internete bağlı bir bilgisayar, laptop tablet veya akıllı telefonunuzdan erişerek işletmenizi uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Sipariş Alma ve Ürüne Özellik Ekleme

GoPOS adisyon programı, Profesyonel Tasarım Sayesinde Tüm Sipariş Detayları Tek Ekranda Dokunmatik Veya Manuel Yapabilirsiniz. Ürün arama,  Ekleme, Silme, Artırma, Özelik ekleme, Manuel Özelik ve Fiyat Ekleme, Servis Türü, Porsiyon Değiştirme. Ayrıca Çok Kolay Ürün Filtreleme Sayesinde Ürün Bulma, Ana kategori > Ürün kategori > Ürün.

Adisyon Programı
Restoran Otomasyon Sistemleri

Gruplarda Sipariş Alma, Hesap Ayırma, Yazdırma, Alt Adisyon Oluşturma

GoPOS Restoran Otomasyon Programıyla Masada İstediğiniz Kadar Alt Adisyon Oluşturabilirsiniz. Grup İsimleri Seçerek Tüm Siparişleri Bir Adisyonda Yazdırabilirsiniz. Tek Tıkla Grup Hesapları Ayırıp Yazdırabilir Yada İstediğiniz Grubu Seçerek Hesabını Yazdırabilirsiniz.

Ödeme Alma, Rapor ve Satış Analizleri

GoPOS  Restaurant Cafe Bar Sistemi ile Alman Usulü Ödeme Alabilme, Nakit, Kredi Kartı, Döviz ve Ticket Ödeme Alma, Ödemeleri Cari Hesaplara Borç Olarak Aktarma. Genel Satış Grafiği, Kategoriler, Ürünler, Ödeme Tipi, Bölgeler, Kullanıcılar,  Günler, Aylar, İade, İkram, İskonto ve yuvarlama göre Satış Grafiği ve Daha Fazlası.

Sipariş Takip Programı
Paket Servis Programı

 Müşteri Ekleme ve Adisyon Oluşturma

GoPOS Paket Servis Programı Geliştirilmiş Müşteri Ekleme Sayfasında Kullanımı Oldukça basittir, Müşterilerin Bilgileri En Başta Sisteme Kaydı Kaydedilir, İki Adet Telefon Numarası, İki Adet Müşteri Adresi Ekleyebilir Ve Böylece Paket Servisi Siparişlerde Hatsız Müşterilerinize Servis Yaparsınız. Müşterilere Cari Hesap Açıp, Ödemeleri Cari Hesaplara Borç Olarak Aktarabilir Siniz.

GoPOS Mutfak, Bar Ekranı

GoPOS Mutfak, Bar Ekranı, mutfak ve bar operasyonlarınızın kontrolünü elinize almanız için tasarlanmıştır. İster tam hizmet veren bir restoran, ister yüksek hacimli, hızlı hizmet zinciri veya başka herhangi bir yiyecek ve içecek işletme türü olun, GoPOS KDS işletmenizin en yüksek verimlilikte çalışmasına yardımcı olacaktır.

* Tüm Dokunmatik ekranlı tabanlı Cihazlarda Çalışır
* Gerçek zamanlı sipariş ve iletişim
* Güncellenen veya İade öğeler için göstergeler
* Sipariş süreleri ve ürün zamanları hakkında Bilgi

GoPOS Mutfak, Bar Ekranı
Gopos Raporlar

Dünyanın Her Yerinden Raporlarınıza Erişin.

İşletmenize ait günlük, haftalık, aylık ve yılık satış raporlarını anlık inceleyin. Ödeme tipi raporları ile işletmenizde kullanılan ödeme tiplerini, toplam geliri görüntüleyin.
Ürün raporları ile işletmenizde en çok satılan ürünleri, İade ve İkram edilen ürünleri, net satış tutar ve miktarlarını, Tedarik zinciri yönetiminizi geliştirin.

BAZI ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

GoPOS Stok Yönetimi

Ürünlerinizin stok girişlerini ve takibini yapabilirsiniz. Kritik stok özelliği ile stoklarınızda azalan ürünleri sizi uyararak bilgilendirir. Fiziksel sayım özelliği ile stoklarınızı günlük, haftalık, aylık veya istediğiniz tarihlerde sayım yapabilirsiniz

Yemek Sepeti ve Getir Entegrasyonu

GoPOS Restoran Otomasyon Programı, Yemeksepeti.com, getir.com İle Tam Entegre Çalışmaktadır. Yemek Sepetine ve Getir Gelen Siparişler Paket Servis Ekranına Düşer Ve Otomatik Yazdırır
Yemek Sepeti, Getir Entegrasyonu İle Sipariş İşlemleriniz Tek Bir Noktadan Kontrol Edilir.

Gider Yönetimi

Personel ücretlerinizi, ürün firelerinizi, kira, elektrik, Manav, Kasap vergi vs. ödemelerinizi gider olarak kaydedebilirsiniz. “İşletme Net Kâr Raporu” ile giderleriniz düşüldükten sonra net kârınızı görebilirsiniz

Ürünler ve Menüler

Ürünler menü grupları oluşturabilirsiniz, Ürünlere ek özellikler verebilir, ek özellikler içinde fiyat belirleyebilirsiniz. Ürünler için Az,Tek,1.5 ve Duble porsiyonlar tanımlayabilir ve fiyatlandırabilirsiniz.

GoPOS Inventory, Ürün Reçetelendirme Yönetimi

Ürün reçetesi hazırlanan mamullerin hammaddelerinden oluşturulan maliyet etiketidir. Satılan ürünleri oluşturan hammaddeleri ekleyerek her satışta eklenen oranda stoktan düşmesini sağlamaktadır. Bu sayede maliyet analizleri daha sağlıklı ve minimum fire verilerek görülmektedir.

GoPOS Mobil Caller ID

Arama esnasında tüm müşteri bilgilerine anında erişim sağlayın. GoPOS Mobil Caller ID Android sistemlerde kullandığınız cihazınıza bir çağrı geldiğinde, bu çağrı GoPOS otomasyon uygulaması üzerinde direkt olarak görülebilir.

Cari Hesapları Yönetin

Müşteri, tedarikçi, bayi ve personellerinizin borç/alacak hesaplarını takip edin

Kuryelerinizi Anlık Takip Edin

* Kuryelerinizi harita üzerine takip edin,
* Kuryeleriniz müşteri adreslerini tek tıkla harita üzerinde görebilir,
* Müşterinize göndereceğiniz sms ile harita üzerinde siparişini takip edebilir,
* kuryeler paket servis siparişleri GoPOS mobil uygulama üzerinde takip edebilir.

Paket Servis Programı
Paket Servis Programı
Restoran Tablet Menü
Restoran Tablet Menü
Mobil Adisyon Uygulaması
Mobil Adisyon Uygulaması
Menü