Adisyon Bulut Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Yorum yapılmamış

Adisyon Bulut Sistemi Nasıl Çalışıyor?
Adisyon bulut sistemi nasıl çalışıyor, diye soracak olursanız bu yazımız tam da size göre. Adisyon bulut sistemi, siz iş yerinde olmasanız bile işlerinizi bu sistem ile takip edebilir, tüm kontrolleri yapabilir, iş akışınızı bu sitem ile sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız adisyon kadar ücret ödersiniz ve sanıldığından daha ucuzdur. Aynı zamanda dilediniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Adisyon bulut sistemi, alacağınız yazılım ile işletmenize internet aracılığı ile kurulumu yapılarak, işlerinizi takip etmenize yarayan bir bulut sistemidir.

Bu adisyon bulut sisteminin kurulumu yapıldıktan sonra kullanılması oldukça basit ve kolaydır. bu sayede iş akışınızı kontrol edebilir, işletmenizdeki satışları takip edebilir, açıkların önüne geçebilir ve garsonların takibini de bu sayede kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Adisyon Bulut Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Adisyon Bulut Sistemi Ne İşe Yarar?

Adisyon Bulut Sistemi Ne İşe Yarar?
Adisyon bulut sistemi ne işe yarar, derseniz öncelikle işletmeniz adı altındaki her türlü hizmeti daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapabilir dememiz tam yerinde olacaktır.

Adisyon bulut sistemi ile alınan siparişler hızlı ve doğru şekilde yapılarak karışmaların önüne geçer. Tahsilatlar kayıt altında kalacağı için dönemsel faaliyetleri bu sistem ile takip edebilir raporlarınız analiz edebilirsiniz. Siz işletme yerinde olmasanız bile, kontrolü sağlayıp her türlü hizmet ve satıştan haberiniz olacaktır. Ön muhasebeyi bile bu sitem aracılığı ile yapabileceksiniz ve ayrıca garsonların ne kadar çok satış yaptığını ve kime ne kadar çok hizmet ettiğini bu sitem üzerinden takip edebilirsiniz.

Bulut sistemi dünya çapında kullanılan bir veri depolama sistemidir.

Bulut sistemi dünya çapında kullanılan bir veri depolama sistemidir. Buluta yüklenen her türlü veri sanal bir ortamda saklanmaktadır ve 3. kişilerinin erişimine kapalıdır. 

Bulut sistemiyle çalışan adisyon sistemleri de bu şekilde hizmet vermektedir. Adisyon sistemine girilen bilgiler fiziksel depolama yerine sanal ortamda yedeklenirler ve depolanırlar. Bunun en büyük avantajı ise verilerin kaybolmasının önüne geçilmektedir. Cihazların bozulması ya da sistemin çökmesi durumunda dahi verilere buluttan ulaşılabilmektedir. 

Bulut sisteminin adisyon programlarında kullanılma prensibi ise oldukça basittir. Herhangi bir akıllı cihazdan kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak sisteme girilmesi yeterlidir. Daha sonra yapılacak her türlü işlemin verileri hem yedeklenecek hemde gerekli olan diğer cihazlarla paylaşılacaktır. Örneğin sipariş giren bir garsonun verileri anında mutfakta kullanılan cihaza iletilecek ve hazırlıklar anında başlayacaktır. Aynı şekilde garsonun girdiği sipariş ve masa bilgileri kasa da kullanılan cihaza iletilecek ve masa hesabı oluşturulacaktır.

Adisyon programı sistemlerinde bulut sisteminin kullanılması restoranlara bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunların başında restorana ekstra cihaz masrafı yaratmamasıdır. Kullanıcılar sahip oldukları her hangi bir akıllı cihaz üzerinden sisteme giriş yapabilirler. Diğer bir avantajı ise girilen verilerin hiç bir şekilde kaybolmaması. Verilere ulaşımında sisteme giriş kadar kolay olmasıdır. Son avantajı ise verilerin yüzde yüz güvende olmasıdır. Çünkü bulut sistemi Microsoft gibi büyük şirketler tarafından kurulmuştur ve o şirketler tarafından korunmaktadır.

Önceki yazı
Etkili Restoran Adisyon Yazılımı Nasıl Olur?
Sonraki yazı
Bar Açarken Neye Dikat Etmeliyiz
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.