Akıllı Telefon İle Eadisyon Devri Başladı

Yorum yapılmamış

Hayatımızın her noktasında her işlemin akıllı telefonlar ile gerçekleştirilebilir bir hale gelmiş olması, akıllı telefon üzerinden adisyon sistemleri kullanımın gerçekleştirilmesi imkanını da ortaya çıkardı. Bugün bulut sistemi tabanlı çalışan profesyonel ve pratik bir uygulama olarak GoPOS cafe adisyon programı akıllı telefonlarda çok pratik bir şekilde kullanılan en önemli sistemlerden biri olarak görülüyor. 

Sistemin kolay kullanımı açısından sadeceakıllı telefonlarda mobil uygulama marketlerine giriş gerçekleştirilmesi ve GoPOS  uygulamasının indirilmesi yeterli oluyor. Gayet makul bir fiyat özelliği sağlayan bu program, ilk aşamada deneme açısından ücretsiz bir şekilde kullanıldıktan sonra aylık veya yıllık periyotta düzenli ücretlerin ödenmesi ile çevrimiçi veya çevrimdışı kullanım imkanı sağlıyor. 

Tüm Akıllı Cihazlarda Sorunsuz Eadisyon Kullanımı

Bugün cebinizde taşıdığınız akıllı telefon, Android ve IOS yazılım sistemine sahip olarak farklı markalardan tercih edilebiliyor. Gelişmiş dünyada herkesin temel ihtiyaçlarından biri olan akıllı telefonların bir iş istasyonu ve çözüm istasyonu haline getirilmesi açısından da birçok mobil uygulama özellikle iş dünyasına büyük katkılar sağlıyor. Örnek olarak GoPOS restoran otomasyon sistemi sayesinde size stok yönetimi ve ürün reçetelendirme gibi birçok konuda avantaj sağlarken, Eadisyon programı kullanımı açısından da pratik bir sistem sunuyor.

İşletme içerisinde internet kullanımı bulunsa da bulunmasa da yani çevrimiçi veya çevrimdışı şekilde kullanım imkanı bulunuyor. Üstelik hem hızlı hemde güvenilir yapısı ile birlikte bu pratik adisyon programı IOS ve Android tüm cihazlarda kolaylıkla desteklenen ve bir yapı sağlıyor. Örnek olarak;

  • Android telefonlarda uygulama en eski sürüme sahip olsa dahi 3.1 ve sonrası Android sürüm telefonların tümünde çalışma sergiliyor.
  • IOS işletim sistemi yer alan telefonlarda da IOS8.0 veya üstü sürümlerin tümünde çalışma gerçekleştirilebiliyor.

Yani restoran veya kafeterya işletmesi içerisinde hem yöneticiler hem de personeller kullandıkları farklı sürümlerde ve modellerdeki akıllı telefonlarda pratik bir şekilde GoPOS adisyon programı kullanımı sağlayabiliyor. 

Akıllı Telefonlarda Eadisyon Rahatlığı

Akıllı telefonunuzda restoran adisyon programı kurulması ile birlikte GoPOS tarafından size sunulan birçok farklı kolaylığı sadece birkaç dakikada elde edebilirsiniz. Örneğin, ilk aşamada hiçbir el terminali veya farklı bir cihaz kullanma ihtiyacınız bulunmadan hatta internet bağlantınızı olmasa dahi adisyon oluşturabilirsiniz. Kasa ile bağlantı sağlayabilir ve bulut sistemi sayesinde bu bağlantıyı kaybetmeden işlem yapabilirsiniz. 

GoPOS cafe restaurant programı sezgisel bir tasarıma sahip olduğu için daha hızlı işlem yapabilmeniz açısından farklı menüler oluşturmanızı, alt kategoriler ile daha kolay ürün seçimleri sağlamanızı ve seçtiğiniz ürünlerde farklı özellikleri kolaylıkla eklemenizi sağlar. Uygulama hem görsel tasarım hem kullanım açısından çok pratik bir arayüz sahibi olması ile birlikte giriş de kontrollü bir şekilde çok kolay olarak gerçekleştirilebilir.

Sipariş alma işlemleri sırasında

  • Porsiyon seçme,
  • Servis tipini seçme,
  • İkramda bulunma,
  • Siparişin iade edilmesi,
  • Siparişlerin birleştirilmesi
  • Siparişlerin birbirinden ayrılması gibi birçok işlem sağlanabilir.

Tüm bu kolaylıklar cafe yazılımları sayesinde bir restoran ya da kafeterya içerisinde müşterilere daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet sağlanması için de büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Önceki yazı
Mobil Caller ID İle Çağrılar Cevapsız Kalmaz
Sonraki yazı
Ürün Stok Ve Reçetelendirmenin İşletmelere Faydası
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.