Migros Online Yemeğe Geçiş

migrosyemek entegrasyonu

Koronavirüs salgını sonrasında oluşan yeni normaller ile birlikte insanlar online yemek siparişini daha fazla kullanır bir hale geldi. Bu durum dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de online sipariş servislerinin artmasına neden olurken, örneğin Türkiye’de Migros Yemek sistemi geliştirildi. Bu anlamda Türkiye’de günümüz koşullarına uyum sağlamak isteyen her gıda işletmesi, Migros online yemeye geçiş için paket sipariş sistemi kayıtlarını sağlayabilir.

GoPOS olarak sizlere sunduğumuz paket servis programı insanların işletmeniz üzerinden en hızlı şekilde yemek siparişi verebilmesini sağlar. Bugün sunulan otomasyon yazılımı birçok önemli online sipariş platformuyla uyumlu olduğu gibi Migros Yemek geçişini de kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Çünkü pratik bir entegrasyon ile gelen her sipariş size ait paket servis sistemi ekranında otomatik bir şekilde görülür.

Migros Online Yemeğe Geçiş Nasıl Sağlanır?

GoPOS online sipariş sistemi kullanmanız durumunda sistemimiz üzerinde sunulan entegrasyon desteği ile işlem kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Entegrasyon için öncelikle Migros online yemek servisi olarak sunulan Migros Yemek sisteminde girişinizi gerçekleştirmeniz ve sonrasında da uygulamamızda aldığınız bilgiler ile entegrasyonu kolaylıkla uygulamanız mümkündür.

Entegrasyon uygulanması ile birlikte migros restoran sistemi üzerinde oluşturulan tüm siparişler artık GoPOS otomasyonumuzda da otomatik bir şekilde görülecektir. Çünkü GoPOS online sipariş sistemi Migros Yemek ile pratik bir şekilde entegre olduktan sonra sorunsuz bir sistem ile çalışır. Migros Yemek üzerinden verilen siparişler paket servis ekranınızda anında görünür ve otomatik bir şekilde yazdırılarak siparişlerinizin kontrolü de pratik bir şekilde sağlanır.

Önceki yazı
Paket Servis Programları Ve Yemek Sepeti Entegrasyonu Kolaylığı
Sonraki yazı
Voip Telefonlar İle Paket Servis Sipariş Alma
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.