Voip Telefonlar İle Paket Servis Sipariş Alma

VoİP Telefon Entegrasyonu

İşletmelerde telefon ile sipariş alma sisteminde sahip olduğunuz bir standart telefon hattı ya da mobil telefon hattı ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu hatlar siparişin yoğun miktarlara ulaştığı saatlerde hem yetersiz kalır hem de yoğunluk sizin için stres nedeni olabilir. Bu gibi noktalarda telefon sipariş sistemi için sanal santral şeklinde de adlandırılan voip telefonlar kullanılabilir.

Voip telefon adı verilen sanal santraller, internet üzerinden IP sistemi ile çalışan ve bulut tabanlı santrallerdir. Yani onlarca kablo ve onlarca telefon cihazıyla fiziki bir santral ihtiyacı bulunmadan bağımsız bir konumda internet üzerinden her noktada çalışabilirler. Bu sistem üzerinde de kolaylıkla bir telefon sipariş sistemi uygulaması sağlanarak, işletmelerde rahatlık elde edilebilir.

GoPOS İle Voip Telefon Siparişi Alma

GoPOS gelişmiş bir yapıyla santral entegrasyonu sağlayabilecek şekilde hizmetinize sunulur. Yani GoPOS entegrasyonu gerçekleştirdiğinizde, özellikle caller id programı full avantajıyla müşteriye hizmet verirken, anlık erişimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Günümüzde Android sistemlerde kullanılan mobil caller id sistemleri sayesinde cihazınıza gelen çağrıyı direkt olarak otomasyon uygulamasında görebilirsiniz.

Genellikle birçok işletme sabit bir Android telefonu caller id cihazı yapım işlemleri için kullanır. Bu cihazlar internet bağlantısını kolaylıkla sağlayabildikleri için voip telefon olarak paket servis siparişlerini almada pratik bir yapı sağlar. En yoğun saatlerde dahi işletme bu çağrı sistemini kullanması vasıtasıyla müşteri temsilcisi görüşmesi en hızlı şekilde gerçekleştirilir ve sipariş sistemi çok daha sağlıklı ve kaliteli bir hale gelir.

Önceki yazı
Migros Online Yemeğe Geçiş
Sonraki yazı
Hayalet Mutfak
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.