Paket Servis Programları Ve Yemek Sepeti Entegrasyonu Kolaylığı

1 Yorum

Çok uzun yıllar öncesinde Türkiye’de kurulumu gerçekleştirilen ve hızlı bir şekilde tanınmış bir hale gelen Yemek Sepeti, bugün halen Türkiye’nin 81 vilayetinde hızlı yemek siparişi için avantaj sağlamaktadır. 20 yıldan bu yana, birçok işletme kurulduğu günden itibaren Yemek Sepeti sistemine kayıt olması vasıtası ile paket servis hizmetlerinde müşteriye daha hızlı ulaşabilmektedir.

Yemek Sepeti üzerinde sipariş veren bir kişi, işletmenin bu siparişi görmesi ve onaylaması ile işletme ile iletişim kurmasa dahi istediği kalitede ve fiyatta paket servis hizmeti alabilmektedir. Müşteri açısından bu şekilde bir çerçeve bulunsa da işletme açısından Yemek Sepeti sistemi ile entegre olmuş paket servis programları bulunmalıdır. Bu noktada GoPOS paket servis programları Yemek Sepeti ile çok kolay ve hızlı bir entegrasyon gerçekleştirme fırsatı sağlamaktadır.

Paket Servis Programları İle Yemek Sepeti Entegrasyonu Nasıl Sağlanır?

GoPOS restoran otomasyon sistemi kullanmaya başladıysanız, bu sayede paket servis otomasyon uygulaması da sizin için kullanıma açılmıştır. Bu durumda paket servis otomasyonu sayesinde müşteri çağrılarını hızlı bir şekilde alabilir, müşteri kayıtları oluşturabilir ve sistemde paket servis hizmetini çok daha hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Servis otomasyonu sayesinde elde edilen en önemli avantajlarından birisi daha Yemek Sepeti entegrasyonu konusunda da kolaylıkla elde edilmesidir. Sistem içerisinde bu entegrasyonu sağlamak için öncelikle Yemek Sepeti içerisinde üyeliğinizi gerçekleştirmeniz ve sonrasında uygulama üzerinden bağlantıyı gerçekleştirmeniz gerekir. Bu sayede paket servis isteyen bir müşterinin, Yemek Sepeti üzerinde verdiği sipariş onayladığı anda, bu sipariş sizin sisteminize ulaşır ve onaylanır.

Paket Servis Programları İle Yemek Sepeti Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Servis siparişi vermek isteyen müşteri, Yemek Sepeti sistemine giriş gerçekleştirerek, il, ilçe ve yemek türünü seçtikten sonra işletmenize ulaştığınızda, geniş çerçeveli hizmet standartları ile işletmeniz üzerinden istediği menü siparişini verebilir. GoPOS paket servis programları sayesinde Yemek Sepeti entegrasyonu sağlandığı için otomasyon, Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizi otomatik bir şekilde onaylar. Hatta onaylama sonrasında bu siparişleri yazdırarak sipariş fişi haline getirilir.

Hazırlanan sipariş fişi cafe yazılımları arasında ki bulut bağlantısı ile işletme içerisinde öncelikle kasa bölümüne, kasa bölümünden mutfak bölümüne, mutfak bölümünde üretilen ürün de servis bölümüne iletilir. Bu sayede hazırlanan servis Yemek Sepeti üzerinden gelen onay fişiyle birlikte belirtilen adres, telefon ve müşteri bilgileri kullanılarak müşteriye ulaştırılır.

Yemek Sepeti entegrasyonu, bu kadar basit ve hızlı bir sistem oluşturmak ile birlikte özellikle işletmenin online paket servis hizmetlerinde çok daha hızlı bir hale gelmesini sağlar. Aslında restoran ve kafeterya gibi işletmeler GoPOS cafe restaurant programı sayesinde kendi online sipariş ya da telefon ile sipariş yöntemlerini geliştirmiş olsalar dahi Yemek Sepeti önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Bugün müşteriler Yemek Sepeti üzerinden sipariş verdiklerinde, uygulamanın sağladığı avantajları kullanmakta ve bu sayede daha hızlı çözüm elde etmektedir. Bu nedenle GoPOS paket servis otomasyonu Yemek Sepeti ile entegre bir şekilde çalışır ve işletmenizin hiçbir noktada eksik kalmadan müşteriye mutlak olarak kaliteli bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Önceki yazı
Ürün Stok Ve Reçetelendirmenin İşletmelere Faydası
Sonraki yazı
Migros Online Yemeğe Geçiş
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.