En İyi Adisyon Programı

En iyi restoran adisyon programı android ve ios ile uyumlu çalışabilecek sistemler yer almaktadır.  Hızlı ve kesintisiz bağlantı sayesinde akıllı tablet ve akıllı telefonlar aracılığı ile otomasyon sistemini çalıştırabileceksiniz. Yeni otomasyon sistemleri dokunmatik ekran teknolojisine uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sayede sistem daha fazla kişi tarafından kullanılabilecek hale getirilmiştir. 

Aynı zamanda bu otomasyon sistemleri hesap kesme açısından da farklı yöntemlerin gelişmesine aracı olmuştur. Restoranda alman usulü ödeme yapabilme imkanı da sağlayan yeni restoran adisyon programı sistemleri teknoloji ile gelişim göstermiştir. Sistem bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişiler tarafından dahi kullanılabilecek niteliktedir. 

Restoran Otomasyon Sistemleri ile Yapılabilecek Şeyler

En iyi restoran adisyon sistemleri ile termal yazıcılara ihtiyaç duymadan mutfak ile garson arasındaki iletişimi sağlayabilirsiniz. Bu otomasyon sistemleri ile telefon bağlantılı siparişler almanız da oldukça kolaylaşacaktır. Paket servis programı ile tek tuş kullanarak paket sipariş almanız da kolaylaşacaktır. İşletme defteri tutma konusunda problem yaşıyorsanız yeni nesil otomasyon sistemleri tam da size göre. Ödeme tipleri ayrıştırılarak bunların toplamı ödeme tipinin altına yazılmaktadır. Restoran bünyesinde gerçekleştirilen harcamalar da kalem kalem hesaplanabilmektedir. 

Bu sistemin kullanılması kasada meydana gelebilecek tutarsızlıkları engelleme konusunda da oldukça başarılıdır. Kasa ile otomasyon sistemi karşılaştırılarak kaçak veya eksilme durumu takip edilebilmektedir. Günlük masraf ve ciroların kayıt altına alınması da bu sistem ile oldukça kolaylaşmıştır. Restoranınızda bu otomasyon sistemini kullanarak bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

 

Restoran Adisyon programı nasıl olmalı

Restoranlar dışarıdan bakıldıklarında basit işletmeler gibi görünseler de aslında operasyon süreçleri oldukça kompleks ve hata yapmaya müsaittirler. Bu sebeple günümüzde restoranların çoğu operasyonlarını kolaylıkla ve hatasız yürütebilmek için teknolojiden yararlanmaktadırlar. Bu sebeple cafe Restoran programı nasıl olmalı konusunda ciddi araştırmalar yapılarak en doğru programa ulaşmak her restoranın istediği bir şey olmuşturç

Restoranlarda kullanılan programların büyük avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlarının başlıcası hizmet hızının arttırılmasıdır. Kolay kullanım ara yüzlerine sahip olan bu programlar sayesinde garsonların hatasız bir şekilde sipariş alma oranları artacaktır. Mutfaklarla koordineli olarak çalışan bu sistemler mutfaklarda olabilecek hataları da en aza indirerek siparişin hazırlanma hızını arttıracaktır.

Restoranlarda kullanılan programların diğer bir avantajı ise yöneticilerin raporlamaları daha etkin olarak yapabilirler. Menüde bulunan yemeklerin hangisinin en çok tercih edildiği ya da hangisinin kar oranının fazla olduğu gibi verileri kullanarak işletmenin karlılığını arttırırlar. 

Diğer bir yandan bu sistemler sayesinde restoranların stok durumları ve fatura bilgileri gibi detaylar içermesi de yöneticilerin doğru kararlar alabilmelerine yardımcı olacaktır.

Doğru restoran programının seçilmesi işletmelerin karlarını ve müşteri memnuniyetlerini arttırmalarına yardımcı olurken yanlış yapılan bir program seçimi ise bunun tam aksi yönünde etki edecektir. 

Restoranın küçük ya da büyük olması restoran otomasyon sisteminin kullanılmasını engellememektedir. Ancak kullanılacak program seçilirken azami dikkat gösterilmelidir.

Restoran adisyon programı nasıl olmalı sorusunun cevabı size işletmeniz için seçmeniz gereken program hakkında bilgi verecektir.

Önceki yazı
Restoran Açarken Neye Dikkat Etmeliyiz
Sonraki yazı
Restoran – Cafe – Lokanta Alerjen Bildirimi
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.