Mobil Restoran Adisyon Sistemi

Yorum yapılmamış
Mobil Resturan Uygula


Mobil restoran adisyon sistemleri restoranların vazgeçilmez parçalarındandır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren ve adisyon sistemlerinde de kullanılmaya başlanan bulut sistemi ile mobil adisyon sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistem ile birlikte el terminallerine gerek de kalmadı. Herhangi bir akıllı cihaz üzerinden indirilen aplikasyonlar sayesinde kullanıcı adı ve şifresi girilerek rahatlıkla kullanılmaya başlayan adisyon sistemleri kullanılmaya başlandı.
Mobil android adisyon programı sistemleri internet bağlantısı olan bilgisayarlardan ve akıllı cihazlardan rahatlıkla kullanılması restoranlara büyük bir özgürlük ve maliyet açısından da karlılık sağladı.
Adisyon sistemi kullanan restoranlar da garsonlar el terminalleri kullanmaları gerekirdi. Bulut sistemi sayesinde el terminallerine gerek kalmadan herhangi bir telefon ya da tablet üzerinden sipariş girişi yapabilen garsonlar aynı zamanda hareket özgürlüğü de sağlanmış oldu. 

Mobil Cafe Bar Programi Odeme alma Rapor Analizleri

 

Mobil adisyon programı aynı zamanda müşterilerinde restoran deneyimlerini değiştirdi. Mobil adisyon sistemleri sayesinde artık müşteriler masalarında bulunana tabletler üzerinden menüye bakabiliyorlar ve hatta bu tabletler üzerinden siparişlerini girebiliyorlar. Müşterilerin garsonların ilgilenmesini bekleme sürelerini ciddi oranda azaltan bu sistem sayesinde ise müşteri memnuniyetleri artıyor. 
Ayrıca mobil adisyon sistemlerinde masa değiştirme ve masaları birleştirme gibi özelliklerin bulunması da olası hesap hatalarının önüne geçiyor. Diğer bir artısı ise hesapların bölünerek ödenmesine de imkan sağlamasıdır.

Önceki yazı
Adisyon Sistemi Nedir?
Sonraki yazı
Restoran Adisyon Sistemi Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.